Alsó tagozat

Osztályfőnök: Hockné Hruska Judit

  1. Bárány Lili
  2. Bartha Gergely
  3. Blaskó Benjámin Noel
  4. Farkas Márió
  5. Farkas Melissza Éva
  6. Golán Vivien
  7. Gyarmati Nelli
  8. Krajovszki Dorina
  9. Lengyel Krisztián
  10. Markó Csilla
  11. Román Kristóf
  12. Simon Bence
  13. Stefán Bendegúz
  14. Váci Emese
  15. Zentai Hanna Lilla
  16. Zsombok Lázár

 

Osztályfőnök: PaedDr. Monostoriová Erika

  1. Bálint Kristóf
  2. Báthori Andrea Karina
  3. Czeher Eszter Anna
  4. Farkas Szebasztián
  5. Gábor Kitti Dóra
  6. Gáspár Zoé
  7. Kiácz Lilien Lotti
  8. Kiss Réka
  9. Magyar Gábor
  10. Miskolci Máté
  11. Németh Viktor Noel
  12. Ormándi Dominik
  13. Száldobágyi Gellért
  14. Szücs Noel
  15. Toma Dominik Noel
  16. Zoboki Örs Dominik

 

 

Osztályfőnök: Himmer Ferencné

  1. Balogh Barnabás Bence
  2. Boros Emese Evelin
  3. Csete Balázs
  4. Franyó Bence
  5. Greff Regina
  6. Héri Hanna
  7. Huszák Adrienn
  8. Koczó Karina
  9. Kocsis Tamás
  10. Lakatos Diána Angyalka
  11. László Dávid
  12. Lind Ádám Maxim
  13. Patrik Rozina
  14. Szántó Hédi
  15. Szántó Jenő
  16. Valek Péter
  17. Vanya Kitti

 

Osztályfőnök: Sztruhárné Kőszegi Gabriella
 
  1. Bahil Dávid
  2. Bata Noémi
  3. Farkas Johanna
  4. Gyarmati Ákos
  5. Hajdu Kristóf
  6. Kiss Viktor
  7. Korsós Marcell
  8. Krajovszki Dominik
  9. Krasznai Lilien Viktória
  10. Majer Flóra
  11. Nagy Emőke
  12. Németh Csenge
  13. Svéger Balázs
  14. Szabó Luca Bora
  15. Téglás Levente Tamás
  16. Tóth Mihály Bendegúz
  17. Ziman Szabolcs

 

 

Osztályfőnök: Baranyai Éva
 
  1. Farkas Renátó
  2. Hajdu Marcell
  3. Hegedűs Tímea
  4. Kalácska Zsolt
  5. Karaba Jázmin Liliána
  6. Karaba Kevin Kristóf
  7. Kiss Lilla
  8. Kiss Maja
  9. Kőszegi Szabolcs
  10. Lakatos Kiara Miranda
  11. Lengyel Richárd
  12. Lieszkovszki Bálint
  13. Rózsahegyi Réka
  14. Simon-Rozsnyai Áron
  15. Tasnádi Levente

 

 

 

Osztályfőnök: Szölgyén Szilvia
 
  1. Bartók Mihály Ármin
  2. Bihari András
  3. Csiszár-Ágyas Csenge
  4. Dóbiás Bianka Nóra
  5. Drexler Bíborka Csenge
  6. Hauzman Arnold
  7. Horváth Kristóf
  8. Kipilla Róbert Bence
  9. Kőnig Ákos Krisztián
  10. Nagy Botond
  11. Németh Lajos Brendon
  12. Veres Gerda Liliána
  13. Vigh Zsófia
  14. Virág Tamás
  15. Zentai Dóra Marianna
  16. Windholz Maja

 

 

 

 

Osztályfőnök: Farkas Dorottya
 
  1. Aradi Veronika
  2. Faragó Ábel Ádám
  3. Földesi Réka Virág
  4. Földi Bonita Eliza
  5. Gábor Dániel
  6. Horváth Melissza
  7. Kovács Kamilla
  8. Kun Zoltán
  9. Lengyel Dániel
  10. Miklovicz Larina Dominika
  11. Varga Dániel
  12. Zalaegerszegi Noel
  13. Zih Hanna
  14. Zoboki Leila Domonika

 

 

 

Osztályfőnök: Frievaldné Hetényi Ildikó
 
  1. Balla Panna
  2. Csete Gábor
  3. Finta Dominik
  4. Halmai Kata
  5. Kiss Gergő Zsigmond
  6. Kovács Emma Szilvia
  7. Mádai Ádám
  8. Simon Noémi
  9. Simon-Kovács Jázmin
  10. Solymosi Korina
  11. Szölgyén Flóra Anna
  12. Szűcs Franciska
  13. Varga Nóra
  14. Viczena Dorina Réka